LinkIT SFP+ 10G LRM MM 220/300 m. Cisco

Cisco SFP-10G-LRM 1310nm, Multimodus

PrisNOK777,00 inkl. mva.
Artikkelnr.:
51276
Produsent:
LinkIT
  • Produktinfo
  • Produktanmeldelser (0)
Kompatibel med Cisco SFP-10G-LRM
 
APPLICATIONS
• 10GBASE-LRM
 
FEATURES
 
• 220m for OM3 på 1310nm (Også kompatibel med OM1, OM2 og OM4 kabling)
• Hot-Pluggable SFP+ footprint LC Optical Transceiver
• Small Form-Factor Pluggable (SFP) MSA compatible
• SFF-8472 Digital Diagnostic Function

Skriv en produktanmeldelse og del dine erfaringer med dette produktet med andre kunder.