LinkIT SFP 1,25Gbps DDM SM

LX singlemodus, 1310nm 20km

PrisNOK245,00 inkl. mva.
Artikkelnr.:
52217
Produsent:
LinkIT
  • Produktinfo
  • Produktanmeldelser (0)
- Features:
- GiSObit Ethernet
- GiSObit Fiber Channel
- 1310nm FP laser and PIN photodetector for 2KM,10KM
- SFP MSA package with duplex LC connector
- +3.3V single power supply
- Power consumption less than 1W
- Operating case temp Standard temp: 0~+70°C
- Compliant withRoHS

Skriv en produktanmeldelse og del dine erfaringer med dette produktet med andre kunder.